Kontakt

Sídlo společnosti

Afinet s.r.o.
Na Rozdílu 719/26
160 00 Praha 6
IČ: 27418111
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, sp. zn. C 111853.

Společnost má sjednáno pojištění odpovědnosti s limitem 9 000 000 Kč. Kromě základního rozsahu máme pojištěné i čisté finanční škody, náhradu nemajetkové újmy, škody způsobené na životním prostředí, regresní náhrady vynaložených nákladů zdravotních pojišťoven na zdravotní péči, a to vše vzhledem k našemu místu působení s územním rozsahem celá ČR.

Tato skutečnost je obrovskou výhodou pro naše zákazníky, kteří si cení této maximální jistoty, kterou jim v rámci našich služeb a bez navýšení ceny poskytujeme.

Kancelář

Mezi sklady 107/3
140 00 Praha 4 – Krč

Telefon:
212 241 687

Osobní konzultace probíhají vždy v naší kanceláři. Vzhledem k tomu, že nejde jen o (nezávazné) popovídání, musíme mít k dispozici vlastní zázemí s počítačem atd.

V ulici není zóna placeného stání, parkování je tedy zdarma. Jsme kousek od Jižní spojky, sjezd směr Pankrác.
MHD – bus č. 170, zastávka Na Vrstevnici.

Osobní schůzky u klientů či zájemců z časových důvodů nenabízíme.
Telefonické či e-mailové konzultace poskytujeme pouze klientům s uzavřenou písemnou smlouvou – viz ceník služeb.

Pokud chcete využít naše služby nebo máte dotaz k našim službám, vyplňte prosím kontaktní formulář. Neslouží jako bezplatná poradna.

Pokud vybíráte jen podle ceny, nikoliv podle znalostí, zkušeností a schopností, protože nic jiného nejste schopni posoudit, nekontaktujte nás prosím. Kontaktujte nás jen v případě, že na základě prezentace na tomto webu víte, že právě naše služby chcete a potřebujete. Děkujeme za pochopení. Ušetříme tím náš i váš čas.

Kontaktní formulář

    Kontrolní otázka (kvíz):