Optimalizace financí a zajištění rizik SVJ

Optimalizace financí a zajištění rizik SVJ = snížení nákladů na finanční služby, optimalizace poskytnutých finančních služeb

Z našich zkušeností vyplývá, že SVJ nevěnují patřičnou pozornost vhodnému nastavení služeb pro SVJ. Možnosti úspor ve svém součtu dají dohromady slušnou částku peněz, které je možné ušetřit. Divili byste se, kolika často nenápadnými způsoby unikají peníze z SVJ naprosto zbytečně.

Zajistíme vám:

  • snížení nákladů na bankovní služby SVJ – běžný účet
  • snížení nákladů na úvěry SVJ (nižší úrok, popř. poplatky)
  • zajištění optimálního zhodnocení finančních rezerv SVJ (dlouhodobé zálohy)
  • optimalizace pojistné ochrany – majetek, odpovědnost (obecná, D&O atd.) – tato část je velmi důležitá, kvalitní pojistná ochrana něco stojí, ale když se něco stane, poznáte na vlastní kůži, že se rozhodně vyplatí!
  • optimalizace financí – nákladů a výnosů
  • snižování nákladů na vlastní správní činnost (např. mnoho SVJ platí zbytečně za něco, co mohou mít levněji či zdarma) – je s podivem, kolik SVJ tím, že nemají potřebné informace, utrácí velké množství peněz naprosto zbytečně!
  • a další 

Jako benefit nabízíme jednotlivým vlastníkům zajímavé slevy na pojištění či další finanční služby a stejně perfektní klientský servis jako poskytujeme SVJ.

Chcete využít tuto službu? Vyplňte prosím kontaktní formulář zde.

Novinka!

Chcete se dozvědět, zda a kolik peněz můžete ušetřit za platbu elektřiny nebo plynu?

Vyplňte následující formulář a přiložte sken vyúčtování či jeho PDF verzi od dodavatele. Spočítáme vám, jakou výši úspory můžete dosáhnout. Smlouvy jsou bez závazků (na dobu neurčitou), bez dalších poplatků a s trvale výhodnější cenou za dodávku elektřiny či plynu. Nabídka platí i pro jednotlivé vlastníky.